sklep Strachotín
 

Získaná ocenění

Doporučení


Víkendový pobyt 6lidí

Dobrý den Jirko,
Ráda bych Vám poděkovala za strávený víkend ve Strachotíně. I přes námi měnění termín pobytu, bylo v den příjezdu Vše zařízené.Oba Večery,Vámi naplánované, byly příjemným zpestřením a pro nás dosud sklípkem nepolíbené byly úchvatné. Ubytování na 1 paní domácí byla milá a ve všem nám vyšla vstříc. Užitečné byly i vaše odkazy na výlety, které jsme využili. Co dodat komunikace s Vámi i Vaše organizace včetně ubytování super. Na Jaře se uvidíme :)
Za celou bandu z Liberce
Přeji pěkný den
Katka


Víkendový pobyt 4 lidí

Ahoj Jirko,
po roce jsme opět zde a chtěli bychom Ti opět mockrát poděkovat za perfektně zařízený víkendový pobyt u Vás ve Strachotíně ve Strachotíně. Sice jsme počítali s větší partou,ale nakonec jsme zůstali my a taky si ten pobyt moc užili. Všechno bylo skvěle připravené,co se týče ubytování,degustací a vlastního výletu do Lednice. Ubytování bylo na úrovni v Penzionu ,kde se o nás starala paní provozní. Potom ty dvě degustace u Jarka i u Tebe byli perfektně zorganizované,víno výborné, i klobásky i sýry a hlavně u Tebe ten „rodinný recept“ na kapra byl úžasný. Jen škoda,že jsi nám ho neprozradil !!! Přejeme Ti mnoho dalších takových úspěchů a těšíme se na naše další shledání.
Jarda , Jitka , Martina a Tonda z Velvar


Víkendový pobyt 2 lidi

Vážený pane Friebe,
chtěl bych krátce reagovat na víkendový pobyt ve Strachotíně, který jsem obdržel jako dárek k 50. narozeninám. Pečlivě připravený průvodce pobytem včetně letáčku o Strachotíně a mapky okolí již dopředu dával tušit, že to bude stát za to. Skutečnost však předčila naše očekávání. Perfektní ubytování v penzionu se snídaní bylo umocněno velice příjemnou paní provozní. První ochutnávka naplánovaná na páteční večer do klasického vinného sklípku pana Vinaře byla opravdu skvělá, stejně tak jako samotný sklepmistr. Všechny vzorky nám moc chutnaly včetně drobného občerstvení (zobání k vínečku). Na závěr jsme obdrželi lahev vína dle vlastního výběru na večerní popíjení. Druhý den byl prostor pro vlastní program, který jsme zakončili večerním posezením ve Vašem sklípku. Víno i Vaše speciální likéry byly výborné, ale speciálně připravený kapr byl opravdu zážitek. Dokonce i pro mou manželku, která kapra nemá v oblibě. Na příští rok si už plánujeme pobyt u Vás, přivezeme s sebou i naše kamarády.
Zdraví Pavel a Marta z Velvar


Návštěva 2 lidí

Vážený pane vinaři, ráda bych Vám poděkovala za Vaši pohostinnost, které nám bylo minulý týden dopřáno při naší dovolené na Moravě. Na doporučení našich přátel, kteří zde strávili jednu ze svých minulých dovolených, jsme si udělali s přítelem výlet do Dolních Věstonic a při té příležitosti navštívili i jednu z okolních vesniček, jménem Strachotín, kde se nachází velmi malebná ulička se spoustou sklípků. Zastavili jsme snad u toho nejhezčího, kde jsme byli skutečně velmi spokojeni, nejen kvalitou vína, ale i Vaší vřelostí a pohostinností. Velmi oceňujeme a byli jsme velmi potěšeni, že jste si našel malinko Vašeho času a provedl nás dokonce po Vašem sklípku. Z původního plánu zastavit se tu na chvilinku pouze na ´dvojku bílého´, jsme tu nakonec strávili velmi příjemné odpoledne s krásným výhledem na okolí a výborným vínem, u kterého jsme neodolali a trochu si s sebou i odnesli. Při našem dalším pobytu na Moravě Vás jistě znovu navštívíme, do té doby mohu na Vás pět jen chválu a doporučovat Vás přátelům a známým, kteří se rozhodnou, stejně jako my, strávit dovolenou na Moravě. Takže tedy ještě jednou děkujeme a přejeme Vám s přítelem, ať se Vám daří a máte spoustu tak spokojených zákazníků, jako jsme byli my.
S pozdravem S.Bjalončíková, Ústí nad Labem


škola Opatov 40 lidí 2012 2013 2014

Vážený pane Friebe,
chtěla bych Vás pozdravit a ještě jednou poděkovat za uspořádání řízené degustace Vašich vín.Po náročném dopoledni, stráveném na neúprosném slunci Pouzdřanské stepi, se stal chlad Vašeho útulného sklípku pro nás vysvobozením. Jak rádi jsme zasedli v degustační místnosti k připraveným sklenkám! Musím přiznat, že s přihlédnutím k ceně - kvalita, rozsah a způsob prezentace ochutnávky, předčily naše očekávání.Vína byla podávána přehledně, od lehčích k těžším.Také jsme velmi ocenili podávání vychlazené vody a slaných tyčinek mezi ochutnávkami, takže se všem podařilo dokončit posezení v plné duševní a fyzické svěžesti a nic nám tak nebránilo si vychutnat chuť jednotlivých odrůd. Stalo se tak i zásluhou Vašeho přátelského a vtipného odborného výkladu mezi degustacemi. Ovšem nejvíce bych Vám chtěla poblahopřát ke kvalitě Vašich vín ! Samozřejmě jejich posuzování je individuální záležitostí, ale všichni jsme byli za jedno - jejich chuť byla vyvážená bez rušivých vlivů.Vrcholem gurmánského zážitku se stalo Vaše ledové víno a víno portského typu .
Jsem ráda, že díky Vám - vinařům, se daří pokračovat v dlouholeté tradici a tím tak konkurovat kvalitou na trhu zahraničním vínům.
Za skupinu Gymnázia Opatov děkuje RNDr. Iveta Žabová

Degustace 10 lidí

Dobrý den, s partou deseti kamarádů jsme si v září objednali u Vás degustaci vín Vaší výroby. Na Moravu za vínem jezdíme s touto skupinou již řadu let a jsem velice rád, že právě ochutnávka u Vás s obohacujícím a zábavným výkladem patřila k nejlepším zážitkům který nám tato vinařská oblast za celá léta poskytla. Užili jsme si nejen kvalitní a chutná vína, vtipný odborný výklad s mnoha ponaučeními, ale i posezení v krásném prostředí s příjemnou muzikou. Za celou naši skupinu bych Vám velice rád poděkoval a popřál mnoho dalších úspěchů ve Vaší profesi.
S přáním dobrého vína, Miloš Müller a přátelé z Turnova

Naše speciality

Uzene klobásky k vínu

Klobásky v udírně

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Telefon +420 608 811 056 E-mail info@podpalavske.cz